Žichlický triatlon - 2002

III. Závod TRIAL CUP

poad                      
celk. kat. Kat. Sc. Jmno Pjmen Rok Plavn Kolo Bh Celkov Oddl
1 1 f 37 Matj Valtr 77 00:08:24:83 01:02:20:81 00:31:27:02 01:42:12:66 TRIVA Praha
2 1 e 18 Ondej Matjek 81 00:08:06:43 01:02:32:78 00:31:58:05 01:42:37:26 TRI SKI K. Vary
3 2 e 31 Lubomr Bbek 79 00:08:36:86 01:03:20:51 00:32:43:09 01:44:40:46 AC Start K. Vary
4 2 f 61 Petr Meller 73 00:10:44:83 01:01:14:41 00:34:04:93 01:46:04:17 SK TT Chodov Plan
5 3 e 20 Jan Paseck 80 00:08:23:12 01:02:19:33 00:35:38:75 01:46:21:20 TJ Hje Praha Triatlon
6 1 g 69 Vclav ern 60 00:11:11:80 01:00:53:42 00:34:33:50 01:46:38:72 Triatlon Sport Stupno
7 4 e 35 Jan Krl ml 82 00:08:18:89 01:02:22:13 00:36:33:98 01:47:15:00 Triatlon Sportklub Praha
8 5 e 22 Ji Prochzka 82 00:09:51:55 01:02:02:47 00:36:00:00 01:47:54:02 TRI SKI K. Vary
9 1 b 11 Petr Janouek 84 00:08:27:02 01:03:35:57 00:36:59:98 01:49:02:57 LTK Plze
10 3 f 65 Robert Kindl 72 00:10:15:50 01:04:13:24 00:34:39:15 01:49:07:89 LABE Tri Club Hradec Krlov
11 2 b 17 Pavel Potunk 83 00:08:35:32 01:03:31:55 00:37:20:30 01:49:27:17 TRI SKI K. Vary
12 6 e 23 Tom Bloudek 82 00:09:18:32 01:02:43:00 00:37:35:57 01:49:36:89 TRI SKI K. Vary
13 1 a 67 Petr Nasler 86 00:09:29:42 01:02:38:93 00:37:32:28 01:49:40:63 TTK Slavia V Plze
14 4 f 21 Filip Zouhar 70 00:08:00:00 01:06:40:11 00:35:40:34 01:50:20:45 Glassman Teplice
15 7 e 34 Vojtch prongl 82 00:09:54:68 01:04:52:68 00:35:36:66 01:50:24:02 TSK Praha
16 5 f 40 Frantiek Kaftan 78 00:09:41:83 01:07:43:12 00:34:12:62 01:51:37:57 TTK Slavia V Plze
17 3 b 19 Jaroslav Pejsar 84 00:08:12:30 01:06:29:85 00:37:00:47 01:51:42:62 TRI SKI K. Vary
18 6 f 64 Daniel Marek 71 00:10:03:53 01:04:32:68 00:38:29:57 01:53:05:78 TTK Slavia V
19 8 e 43 Martin Motyka 82 00:10:22:70 01:04:16:21 00:39:04:98 01:53:43:89 AC Start K. Vary
20 9 e 38 Jan Wendler 79 00:10:38:52 01:06:43:02 00:37:26:51 01:54:48:05 TTK Slavie V Plze
21 10 e 48 David Sajner 80 00:10:36:87 01:06:22:15 00:38:50:49 01:55:49:51 Slavie Chomutov
22 2 g 66 Antonn Nasler 57 00:10:59:83 01:06:14:13 00:38:46:53 01:56:00:49 TT Sport Stupno
23 11 e 36 Martin Krl 82 00:08:51:74 01:05:57:33 00:41:47:18 01:56:36:25 TT Sportklub Praha
24 7 f 3 Pavel Nov 69 00:11:02:30 01:10:36:18 00:35:03:65 01:56:42:13  
25 12 e 27 Jan ika 81 00:09:04:87 01:08:05:79 00:40:19:69 01:57:30:35 TT Sport Stupno
26 8 f 52 Tom Baumrt 63 00:10:28:02 01:07:25:60 00:39:42:06 01:57:35:68 TJ Slvie Chomutov
27 3 g 57 Zbynk Laur 62 00:10:26:27 01:10:36:07 00:38:27:86 01:59:30:20  
28 9 f 24 Tom Vojtchovsk 74 00:11:14:16 01:10:56:18 00:37:55:95 02:00:06:29 Slavie Chomutov
29 2 a 51 Petr Valek 85 00:09:43:42 01:11:17:82 00:39:31:25 02:00:32:49 Slvie Chomutov
30 4 g 44 Milan Hanzlk 57 00:13:57:89 01:08:07:40 00:40:03:81 02:02:09:10 TT Sport Stupno
31 10 f 13 Milan Ungr 66 00:15:58:62 01:09:17:86 00:36:54:93 02:02:11:41  
32 11 f 41 Zdenk Prochzka 67 00:14:30:25 01:11:07:27 00:36:45:75 02:02:23:27 Tepl
33 5 g 14 Ji Kov 57 00:11:21:74 01:10:50:47 00:41:24:06 02:03:36:27 SEF Sokolov
34 6 g 16 Karel Matjek 52 00:11:56:34 01:10:07:02 00:42:14:05 02:04:17:41 TRI SKI K. Vary
35 7 g 39 Miroslav Ddek 60 00:14:00:31 01:08:01:30 00:43:42:41 02:05:44:02 AC START K. Vary
36 3 a 56 Jakub Jirsek 86 00:11:40:64 01:15:54:31 00:39:14:16 02:06:49:11 TJ Chomutov
37 8 g 58 Milan Vopat 61 00:13:09:40 01:14:24:23 00:39:20:09 02:06:53:72 Slavia Chomutov
38 1 d 15 Eva Kovov 82 00:10:52:08 01:11:21:11 00:44:46:63 02:06:59:82 AC Start K. Vary
39 12 f 8 Petr Ontko 68 00:13:24:55 01:08:43:92 00:45:16:07 02:07:24:54 Ultrasport Sokolov
40 2 d 33 Jana tplov 81 00:10:00:56 01:15:26:41 00:43:11:28 02:08:38:25 AC START K. Vary
41 13 f 49 Marek Drbohlav 75 00:12:26:00 01:13:05:86 00:44:19:77 02:09:51:63 TJ SLavie V Plze
42 3 d 68 Petra ufanov 85 00:10:18:41 01:16:18:21 00:45:46:88 02:12:23:50 JASO Plze
43 14 f 9 Michal Havlek 71 00:10:07:87 01:16:32:98 00:45:44:68 02:12:25:53 ACES Team K. Vary
44 9 g 45 Josef Kuera 48 00:14:37:94 01:13:02:39 00:46:11:16 02:13:51:49 TTK Slavie V Plze
45 15 f 60 Jan Krammer 73 00:15:13:14 01:12:28:23 00:47:06:58 02:14:47:95 Cykloservex Chotov
46 16 f 63 Milan Chlumeck 66 00:12:36:99 01:15:06:69 00:49:19:44 02:17:03:12 BUGR TEAM
47 17 f 70 Tom Cetkovsk 77 00:14:35:57 01:19:55:05 00:44:19:77 02:18:50:39  
48 4 d 5 Renata kodov 74 00:13:08:13 01:20:57:01 00:45:11:01 02:19:16:15 Sokolov
49 10 g 2 Josef Burda 44 00:13:13:02 01:22:26:87 00:45:02:77 02:20:42:66 Triatlon Sport Stupno
50 13 e 50 Luk Trick 81 00:13:07:36 01:26:36:61 00:42:48:43 02:22:32:40 TJ Slvie Chomutov
51 5 d 7 Irena pov 62 00:15:17:87 01:21:36:71 00:45:40:51 02:22:35:09 AC Start K. Vary
52 18 f 29 Frantiek Egermajer 77 00:15:06:94 01:20:20:09 00:48:45:72 02:24:12:75  
53 19 f 59 Ji Jirsko 71 00:14:15:09 01:21:41:60 00:49:10:00 02:25:06:69  
54 4 a 62 Vojtch Ledvinka 86 00:11:17:51 01:25:44:21 00:48:48:74 02:25:50:46 LTK koda Plze
55 6 d 53 Martina Horkov 65 00:14:46:17 01:20:04:34 00:52:01:52 02:26:52:03 TJ Slvie Chomutov
56 20 f 54 Martin Leden 68 00:15:38:74 01:19:10:23 00:52:04:22 02:26:53:19 TJ Slvie Chomutov
57 7 d 6 Markta tplov 80 00:11:23:94 01:25:46:19 00:50:03:32 02:27:13:45 ACES Team K. Vary
58 21 f 28 Jan Motyka 74 00:15:56:48 01:24:35:72 00:47:21:79 02:27:53:99  
59 8 d 32 Michala Likov 82 00:10:40:44 01:26:33:04 00:51:44:17 02:28:57:65 AC Start K. Vary
60 22 f 25 Tom Vydra 75 00:18:05:22 01:22:40:27 00:53:38:58 02:34:24:07 Domov dchodc Plze
61 5 a 10 Miloslav Kulich 87 00:16:14:77 01:30:00:11 00:48:13:36 02:34:28:24 TJ SA pik
62 23 f 42 Milan Prochzka 64 00:18:02:75 01:29:16:50 00:48:55:00 02:36:14:25 Tepl
63 24 f 30 Frantiek Bobula 70 00:14:04:27 01:31:27:60 00:58:21:23 02:43:53:10  
64 9 d 4 Lenka Krejsov 67 00:17:30:46 01:32:23:13 00:54:02:09 02:43:55:68 ACES TEAM K. Vary
    g 12 Duan Olah 48 00:13:10:71       Glassman TT Teplice
    f 26 Jaroslav Holeek 78 00:08:56:19       TTK Slavie V Plze
    d 47 Hana Boublkov 81 00:14:02:78       TJ Slvie Chomutov
    a 46 Vladimr Mal 85 00:09:39:96 01:02:16:20     AC Start Karlovy Vary
    d 55 Jana Hercekov 81 00:14:19:70 01:22:05:00     TJ Slavie Chomutov

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky