Železný dědek 2003 - 4. závod západočes. poháru

26.7.2003

Poad slo Jmno Oddl Narozen as celk Plavn Cyklo Bh
1. 1 Meller Petr SK TT Chod. Plan 1973 01:37:41 00:07:47 01:08:39 00:21:14
2. 12 varc Pemysl Slavia V Plze 1985 01:37:54 00:06:45 01:10:55 00:20:14
3. 25 Jaour Tom Jaso Plze 1985 01:38:44 00:07:30 01:09:59 00:21:13
4. 88 Kovalovsk Jan AC Start Karlovy Vary 1977 01:39:01 00:07:39 01:08:45 00:22:36
5. 35 varc Norbert SKPP Domalice 1972 01:39:29 00:07:35 01:10:08 00:21:45
6. 11 Janouek Petr Slavia V Plze 1984 01:39:54 00:06:47 01:11:43 00:21:23
7. 45 Valek Petr TJ Slavia Chomutov 1985 01:40:13 00:07:43 01:10:15 00:22:14
8. 2 Hradeck Jan SK TT Kovosvit 1983 01:41:32 00:07:06 01:10:36 00:23:49
9. 69 Potunk Pavel TRI SKI Karlovy Vary 1983 01:42:01 00:07:03 01:10:35 00:24:22
10. 34 Novk Petr Hromnice 1968 01:43:11 00:08:11 01:11:59 00:23:01
11. 61 Patka Jan TTC Beneov 1959 01:44:17 00:08:43 01:11:19 00:24:15
12. 53 Folvark Ji Chodov 1980 01:44:48 00:08:52 01:12:28 00:23:27
13. 58 Ontko Petr UltraSport Sokolov 1968 01:44:59 00:09:05 01:12:31 00:23:22
14. 86 Marek Daniel Slavia V Plze 1971 01:45:03 00:07:58 01:11:44 00:25:20
15. 14 Vran Vclav Slavia V Plze 1987 01:45:12 00:07:18 01:14:58 00:22:55
16. 76 Prochzka Ji Slavia V Plze 1962 01:45:34 00:08:44 01:13:44 00:23:06
17. 46 Vojtchovsk Tom TJ Slavia Chomutov 1974 01:46:12 00:08:53 01:13:47 00:23:32
18. 93 Bloudek Tom Tri Ski Karlovy Vary 1982 01:46:31 00:07:28 01:10:24 00:28:38
19. 96 Havel David Star Plzenec 1981 01:46:38 00:09:23 01:13:03 00:24:12
20. 84 Sobotka Vclav Nae rodina Sokolov 1968 01:46:53 00:07:54 01:14:52 00:24:06
21. 99 Fair Libor Plze 1975 01:47:11 00:09:44 01:11:43 00:25:43
22. 3 Keslek Tom PKCHL Litvnov 1984 01:47:19 00:07:33 01:12:12 00:27:33
23. 68 Kapar Ji AVZO AS Marinsk l. 1974 01:47:23 00:11:20 01:10:36 00:25:27
24. 8 Luke Zdenk SATT Cheb 1964 01:47:30 00:09:07 01:13:03 00:25:19
25. 77 Prochzka Zdenk Aces Team Karlovy Vary 1967 01:48:27 00:09:50 01:14:45 00:23:51
26. 62 Jelnek Petr Slavia V Plze 1977 01:48:35 00:09:00 01:13:19 00:26:15
27. 42 Kantor Eduard AC Strart Karlovy Vary 1986 01:49:28 00:08:19 01:14:03 00:27:06
28. 47 Blail Ondej TJ Slavia Chomutov 1978 01:49:29 00:08:24 01:14:18 00:26:46
29. 79 Hornk Martin Velk Hlesebe 1975 01:49:37 00:09:02 01:16:14 00:24:20
30. 39 Elis Milo Pluto Team Praha 1957 01:50:10 00:09:12 01:13:19 00:27:37
31. 54 Kozel Tom Litomice 1982 01:50:25 00:09:47 01:16:53 00:23:43
32. 10 Tobek Frantiek SATT Cheb 1985 01:50:40 00:09:32 01:16:03 00:25:04
33. 38 Skalick Zdenk Pluto Team Praha 1960 01:51:03 00:09:34 01:15:58 00:25:31
34. 23 Nol Martin hlavy 1976 01:51:05 00:10:38 01:16:09 00:24:17
35. 29 Kotek Silvestr AtletClub Nany 1962 01:51:31 00:09:42 01:15:41 00:26:07
36. 20 Horna Michal DENO Marinsk l. 1980 01:51:51 00:10:53 01:15:50 00:25:07
37. 52 Podestt Vclav SKPP Domalice 1975 01:52:48 00:08:05 01:14:45 00:29:58
38. 19 Horna Sva DENO Marinsk l. 1982 01:53:59 00:09:57 01:14:42 00:29:18
39. 24 Cetkovsk Tom hlavy 1977 01:54:23 00:10:25 01:17:15 00:26:41
40. 98 Vrbick Martin Cube Team Karlovy Vary 1986 01:54:30 00:09:26 01:12:20 00:32:43
41. 9 Egermajer Frantiek Osek u Rokycan 1977 01:54:42 00:11:13 01:15:21 00:28:07
42. 82 Sinkule Vclav TRI Cheb 1969 01:55:04 00:10:42 01:17:03 00:27:18
43. 13 Lukeov Michala Slavia V Plze 1985 01:55:58 00:07:13 01:20:11 00:28:34
44. 50 Ganaj Karel SV Stbro 1950 01:56:08 00:13:48 01:19:07 00:23:12
45. 97 imek Tom TK Vyehrad 1963 01:56:16 00:10:32 01:18:23 00:27:21
46. 57 Vavruka Petr Aces Team Karlovy Vary 1979 01:56:37 00:08:02 01:19:30 00:29:03
47. 70 Matjek Karel TRI SKI Karlovy Vary 1952 01:56:40 00:09:37 01:17:50 00:29:12
48. 71 Vopat Milan TJ Slavia Chomutov 1961 01:57:09 00:10:03 01:21:32 00:25:34
49. 60 Havlek Michal Aces Team Karlovy Vary 1971 01:57:40 00:08:17 01:20:43 00:28:39
50. 89 Vyn Ji Karlovy Vary 1959 01:58:10 00:13:39 01:18:55 00:25:35
51. 30 Trvnek Ji SV Stbro 1972 01:58:52 00:11:52 01:21:49 00:25:10
52. 85 Piskek Radek Nae rodina Sokolov 1970 01:59:24 00:10:07 01:19:59 00:29:17
53. 33 Maasov Martina Hromnice 1976 01:59:28 00:10:29 01:22:22 00:26:37
54. 81 Milota Josef Karate Marinsk l. 1958 01:59:43 00:11:56 01:22:43 00:25:03
55. 37 Berka Pavel PIMUS Sokolov 1962 02:00:22 00:12:18 01:20:08 00:27:56
56. 43 Rika Oldich TRI Cheb 1952 02:00:31 00:11:17 01:19:44 00:29:29
57. 26 lajzov Eva Slavia V Plze 1986 02:01:10 00:08:49 01:23:00 00:29:21
58. 74 Barn Vladimr SV Stbro 1953 02:02:03 00:11:58 01:20:02 00:30:02
59. 78 Prochzka Milan Aces Team Karlovy Vary 1964 02:02:11 00:10:49 01:06:58 00:44:23
60. 48 Hercekov Jana TJ Slavia Chomutov 1981 02:02:18 00:10:17 01:21:26 00:30:34
61. 59 Burda Vojtch Team Bike Bezov 1986 02:03:19 00:13:22 01:19:51 00:30:06
62. 92 F Jaroslav SV Stbro 1963 02:03:21 00:14:44 01:23:27 00:25:09
63. 66 Nosek Kamil AQUANIVEUSVENTUS 1975 02:03:29 00:11:22 01:20:46 00:31:20
64. 41 Trick Luk TJ Slavia Chomutov 1905 02:03:35 00:10:28 01:22:35 00:30:32
65. 72 Lika Jan Cheb 1974 02:03:39 00:11:40 01:21:51 00:30:08
66. 73 Novk Miloslav Cheb 1960 02:04:11 00:13:36 01:20:53 00:29:42
67. 7 Vrbatov Eva SATT Cheb 1964 02:04:29 00:11:15 01:22:31 00:30:42
68. 95 Musil Miroslav Star Voda 1962 02:05:11 00:13:27 01:23:07 00:28:37
69. 75 eek Ji SV Stbro 1950 02:06:09 00:13:21 01:21:31 00:31:15
70. 64 Kocourek Ji Squash Marinsk l. 1969 02:06:26 00:12:52 01:23:03 00:30:31
71. 55 Januka Jindich Frantikovy Lzn 1967 02:06:30 00:12:02 01:26:13 00:28:14
72. 6 Hejzek Karel ProfiSport Fiala Cheb 1962 02:07:36 00:11:01 01:21:10 00:35:24
73. 5 Janeek Vladimr Drmoul 1973 02:09:29 00:13:03 01:23:57 00:32:27
74. 100 Kovak Martin Chodov Plan 1972 02:09:52 00:11:43 01:29:46 00:28:22
75. 91 pov Irena Karlovy Vary 1962 02:10:43 00:11:38 01:27:31 00:31:33
76. 56 Hanko Kamil Klimentov 1965 02:10:56 00:16:08 01:24:45 00:30:02
77. 27 Port Jan Marinsk Lzn 1983 02:11:04 00:12:46 01:24:32 00:33:45
78. 15 Kohout Josef Cheb 1949 02:11:07 00:14:40 01:27:35 00:28:51
79. 36 Tuek Petr HVB Karlovy Vary 1972 02:11:17 00:14:14 01:29:38 00:27:24
80. 65 up Robert AQUANIVEUSVENTUS 1972 02:11:50 00:12:28 01:22:47 00:36:34
81. 49 Patoka Miroslav SV Stbro 1954 02:13:39 00:13:56 01:30:58 00:28:44
82. 22 Candra Petr DENO Marinsk l. 1980 02:14:03 00:13:09 01:24:11 00:36:42
83. 90 Vynov Iveta Karlovy Vary 1961 02:14:12 00:14:17 01:31:08 00:28:47
84. 80 Bev Petrr TJ Instel Plze 1940 02:14:17 00:13:47 01:25:48 00:34:42
85. 67 ech Frantiek AVZO AS Marinsk l. 1979 02:15:41 00:10:40 01:30:15 00:34:45
86. 32 Pihera Dalibor Nany 1971 02:18:36 00:14:24 01:24:55 00:39:16
87. 40 Rajmon Michal Praha 1962 02:19:53 00:13:01 01:35:07 00:31:44
88. 51 Vlask Jaroslav SV Stbro 1958 02:20:02 00:12:48 01:36:32 00:30:41
89. 28 Jindra Ji TRI Cheb 1980 02:20:47 00:12:16 01:31:47 00:36:43
90. 31 Krejsov Lenka Aces Team Karlovy Vary 1967 02:24:15 00:12:20 01:35:45 00:36:09
91. 16 Kozr Josef TTC Klen 1949 02:29:53 00:17:25 01:38:16 00:34:10
92. 21 Pinkr Josef DENO Marinsk l. 1982 02:34:19 00:14:37 01:39:15 00:40:26
93. 83 Kabourek Petrr Triatlon Vyehrad 1954 02:38:53 00:12:58 01:46:38 00:39:15
94. 18 Uher Vladan Plan 1962 02:40:16 00:15:46 01:44:30 00:39:59
95. 63 Milota Rostislav Vodci Marinsk l. 1956 02:51:32 00:15:31 01:51:44 00:44:16
96. 4 Tarhonsk Lubo   1971 03:10:00 00:17:05 02:11:48 00:41:00
  87 Ba Tom AC Start Karlovy Vary 1978 Odstoupil      
  94 Kovov Eva AC Start Karlovy Vary 1982 Odstoupila      
  44 Horkov Martina TJ Slavia Chomutov 1965 Odstoupila      
  17 Hanu Pavel TTC Klen 1950 Odstoupil      

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky