TT Klenčí pod Čerchovem

4.8.2002

# #K JMENO PRIJMENI TEAM ROK KAT SC PLAVANI KOLO BEH CIL
1 1 Lubomr Bbek AC Start K. Vary 79 e 31 00:08:07:55 00:40:02:66 00:16:32:06 01:04:42:27
2 1 Petr Meller SK TT Chodov Plan 73 f 46 00:09:24:17 00:39:30:58 00:16:33:33 01:05:28:08
3 1 Petr Janouek LTK Plze 84 b 33 00:08:08:65 00:39:59:97 00:17:40:66 01:05:49:28
4 2 Duan Tomo TTK Slvia V Plze 76 f 45 00:08:21:39 00:40:39:62 00:17:06:62 01:06:07:63
5 3 Frantiek Kaftan TTK Slavia V Plze 78 f 62 00:09:03:24 00:39:55:14 00:17:27:26 01:06:25:64
6 4 Robert Kindl LABE Tri Club Hradec Krlov 72 f 17 00:09:05:71 00:39:47:07 00:17:49:78 01:06:42:56
7 5 Jaroslav Holeek TTK Slavie V Plze 78 f 22 00:08:37:76 00:40:22:10 00:18:00:22 01:07:00:08
8 1 Vclav ern Triatlon Sport Stupno 60 g 67 00:10:26:18 00:39:40:31 00:17:09:57 01:07:16:06
9 6 Ji Clek AC START K. Vary 77 f 30 00:09:45:10 00:40:25:78 00:17:09:52 01:07:20:40
10 2 Tom Bloudek TRI SKI K. Vary 82 e 40 00:08:17:21 00:40:40:01 00:18:39:83 01:07:37:05
11 2 Petr Pnek TRI SKI K. Vary 57 g 24 00:09:18:90 00:41:02:09 00:17:43:52 01:08:04:51
12 7 Josef Rajtr MAJORA Praha 65 f 52 00:08:46:71 00:40:19:58 00:19:00:31 01:08:06:60
13 8 Martin Javernig TTC Klen 64 f 44 00:10:06:52 00:40:06:89 00:18:24:66 01:08:38:07
14 3 Jan Wendler TTK Slavie V Plze 79 e 55 00:09:48:83 00:40:10:73 00:18:50:10 01:08:49:66
15 9 Petr Zho TJ Spartak Klen 77 f 58 00:09:55:59 00:40:23:03 00:19:53:43 01:10:12:05
16 10 Ji Matjka TRI SKI K. Vary 75 f 38 00:09:47:51 00:40:28:09 00:20:35:55 01:10:51:15
17 11 Vclav Sobotka   68 f 49 00:09:13:35 00:43:39:67 00:18:16:48 01:11:09:50
18 12 Zdenk Prochzka Tepl 67 f 27 00:12:02:46 00:41:58:72 00:17:34:79 01:11:35:97
19 13 Kamil Koprnick AC TRIAL Plze 66 f 32 00:12:05:43 00:41:45:70 00:18:25:98 01:12:17:11
20 3 Antonn Nasler TT Sport Stupno 57 g 66 00:10:47:16 00:42:00:48 00:19:32:05 01:12:19:69
21 14 Petr Pasev TJ Slavie Chomutov 65 f 20 00:11:51:75 00:42:15:53 00:18:17:30 01:12:24:58
22 15 Petr Jelnek Tri Cheb 77 f 21 00:10:35:35 00:43:31:05 00:18:47:57 01:12:53:97
23 1 Petr Valek Slvie Chomutov 85 a 19 00:09:07:47 00:43:48:35 00:20:01:55 01:12:57:37
24 16 Tom Vojtchovsk Slavie Chomutov 74 f 11 00:09:59:16 00:44:20:75 00:19:22:33 01:13:42:24
25 4 Jan ika TT Sport Stupno 81 e 34 00:08:24:52 00:44:24:54 00:21:07:85 01:13:56:91
26 2 Jakub Jirsek TJ Chomutov 86 a 15 00:10:22:22 00:43:56:59 00:19:51:23 01:14:10:04
27 1 Eva Kovov AC Start K. Vary 82 d 37 00:09:28:45 00:43:23:36 00:21:24:43 01:14:16:24
28 2 Jana tplov AC START K. Vary 81 d 28 00:09:09:50 00:45:33:37 00:20:26:05 01:15:08:92
29 4 Milan Hanzlk TT Sport Stupno 57 g 42 00:12:23:45 00:43:28:46 00:19:27:55 01:15:19:46
30 5 Milan Vopat Slavia Chomutov 61 g 6 00:11:23:45 00:44:42:19 00:19:17:56 01:15:23:20
31 17 Michal Havlek ACES Team K. Vary 71 f 3 00:09:19:88 00:45:01:68 00:21:31:46 01:15:53:02
32 18 Milan Chlumeck TTC Klen 66 f 43 00:10:52:71 00:43:31:32 00:21:54:70 01:16:18:73
33 3 Marcela Vov AC Start K. Vary 78 d 36 00:08:45:56 00:43:47:63 00:23:53:83 01:16:27:02
34 6 Vclav Dufek SK Chodsko 58 g 51 00:12:06:86 00:44:18:06 00:20:05:01 01:16:29:93
35 19 Rostislav Vlk LTK koda Plze 74 f 41 00:10:12:23 00:46:24:01 00:20:00:01 01:16:36:25
36 20 Radek Piskek   70 f 50 00:12:00:98 00:44:21:53 00:20:38:46 01:17:00:97
37 21 Milan Ungr   66 f 25 00:15:37:99 00:43:40:50 00:17:50:82 01:17:09:31
38 22 Marek Drbohlav TTK SLavie V Plze 75 f 54 00:11:18:74 00:45:12:28 00:21:19:65 01:17:50:67
39 7 Josef Kuera TTK Slavie V Plze 48 g 35 00:12:27:40 00:43:36:32 00:22:36:99 01:18:40:71
40 8 Miroslav Ddek AC START K. Vary 60 g 13 00:12:31:08 00:45:44:74 00:21:52:28 01:20:08:10
41 5 Ji Skora   80 e 57 00:13:30:40 00:45:03:98 00:22:26:44 01:21:00:82
42 4 Renata kodov Sokolov 74 d 4 00:11:56:92 00:47:51:83 00:23:03:19 01:22:51:94
43 6 Luk Trick TJ Slvie Chomutov 81 e 7 00:11:12:54 00:52:30:36 00:20:01:77 01:23:44:67
44 23 Milan Prochzka Tepl 64 f 26 00:14:02:26 00:47:42:66 00:22:04:64 01:23:49:56
45 5 Irena pov AC Start K. Vary 62 d 12 00:13:07:83 00:48:36:43 00:22:29:24 01:24:13:50
46 6 Jana Hercekov TJ Slavie Chomutov 81 d 9 00:13:33:37 00:48:09:63 00:22:39:90 01:24:22:90
47 24 Ondej Blail Slavie Chomutov 78 f 8 00:13:43:47 00:47:58:81 00:22:42:59 01:24:24:87
48 3 Vojtch Ledvinka LTK koda Plze 86 a 68 00:10:29:09 00:53:11:28 00:21:35:64 01:25:16:01
49 4 Libor Zvorka Bank Stbro 86 a 18 00:12:12:68 00:53:10:79 00:19:56:05 01:25:19:52
50 9 Josef Burda Triatlon Sport Stupno 44 g 5 00:14:44:00 00:49:48:72 00:21:36:73 01:26:09:45
51 7 Markta tplov ACES Team K. Vary 80 d 29 00:10:56:11 00:50:47:71 00:24:26:84 01:26:10:66
52 10 Milan Nov Hvzda Trnovany 49 g 10 00:16:10:23 00:50:36:28 00:19:26:02 01:26:12:53
53 5 Tom Gomolk SKTT Chodov Plan 86 a 47 00:10:27:55 00:53:55:00 00:21:54:76 01:26:17:31
54 25 Ladislav Kocek TTC Klen 76 f 61 00:12:34:49 00:50:00:57 00:25:17:65 01:27:52:71
55 11 Milo Bloudek TRI SKI K. Vary 53 g 39 00:13:55:99 00:49:17:30 00:26:04:56 01:29:17:85
56 12 Petr Bev Instel Plze 40 g 60 00:15:42:11 00:49:07:96 00:25:07:87 01:29:57:94
57 13 Vclav Npravnk Instel Plze 43 g 59 00:12:47:50 00:52:03:78 00:25:07:81 01:29:59:09
58 8 Hana Boublkov TJ Slvie Chomutov 81 d 16 00:11:20:94 00:56:20:06 00:26:35:92 01:34:16:92
59 26 Pavel ern Jiskra Kelovice 65 f 56 00:17:26:47 00:53:00:08 00:25:49:99 01:36:16:54
60 9 Lenka Krejsov ACES TEAM K. Vary 67 d 14 00:15:04:82 00:54:33:39 00:26:42:73 01:36:20:94
61 27 Zbynek Hladk Cepro a.s. 72 f 65 00:17:57:89 00:56:40:38 00:24:50:24 01:39:28:51
62 14 Petr Kabourek TTC Vyehrad 54 g 48 00:15:06:02 00:57:39:32 00:27:33:86 01:40:19:20
63 7 Pavel Vtek TTC Klen 80 e 63 00:11:35:00 01:05:06:08 00:26:15:87 01:42:56:95
64 28 Frantiek Poznk HVB Bank 72 f 64 00:18:02:34 00:57:32:34 00:27:47:81 01:43:22:49
65 15 Josef Kozr Motor Zchlum 49 g 2 00:23:35:46 01:15:45:30 00:32:52:10 02:12:12:86
66 16 Pavel Hanu AK Plze 50 g 1 00:21:52:91 01:11:41:38 00:44:29:05 02:18:03:34
67 17 Lubomr Mandys TTC Klen 52 g 53 00:28:11:35 01:22:24:39 00:35:26:77 02:26:02:51

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky