11.ročník Podčerchovského triatlonu - finále ZČP

3.8.2003

Poad slo Jmno Oddl Narozen Celk. as Plavn Kolo Bh
1. 5 Maty Marek TT Mizuno Pbram 1982 01:04:54 00:08:22 00:39:50 00:16:41
2. 49 Meller Petr SKTT Ch.Plan 1973 01:05:25 00:09:49 00:38:28 00:17:07
3. 6 Vomik Luk TT Mizuno Pbram 1976 01:06:01 00:08:21 00:39:58 00:17:41
4. 4 varc Norbert SKPP Domalice 1972 01:06:47 00:09:08 00:39:14 00:18:24
5. 57 ern Vclav TT Sport Stupno 1960 01:07:54 00:10:53 00:39:13 00:17:48
6. 35 Bloudek Tom TRISKI KV 1982 01:08:08 00:09:11 00:39:19 00:19:38
7. 25 Janouek Petr Slavia V Plze 1984 01:08:36 00:08:23 00:39:59 00:20:13
8. 7 Kindl Robert Labe TRIKLUB 1972 01:09:00 00:10:34 00:39:27 00:18:58
9. 42 Sobotka Vclav Nae rodina Sokolov 1968 01:09:20 00:09:31 00:40:42 00:19:07
10. 8 Vavruka Pavel ACES KV 1969 01:09:33 00:10:28 00:41:27 00:17:37
11. 37 stek Michal AVZO a.s. M.Lzn 1975 01:09:53 00:09:41 00:40:46 00:19:25
12. 27 Vojtchovsk Tom TJ Slavie Chomutov 1974 01:10:24 00:10:47 00:41:01 00:18:36
13. 9 Ontko Petr ULTRASPORT Sokolov 1968 01:10:43 00:10:50 00:40:37 00:19:15
14. 24 Zho Petr TT Klen 1977 01:11:05 00:10:44 00:39:48 00:20:32
15. 31 Matjka Ji TRI SKI Karlovy Vary 1975 01:11:08 00:11:02 00:40:31 00:19:34
16. 28 Blail Ondej TJ Slavie Chomutov 1978 01:11:12 00:09:59 00:40:24 00:20:49
17. 45 Mikol Jan TC Dvok .Budjovice 1961 01:11:24 00:11:18 00:40:32 00:19:33
18. 11 Vavruka Petr ACES TEAM KV 1979 01:11:53 00:10:10 00:40:14 00:21:28
19. 54 Nasler Antonn TTSport Stupno 1957 01:11:55 00:11:21 00:39:55 00:20:37
20. 21 Ungr Milan == 1966 01:11:58 00:12:43 00:41:03 00:18:12
21. 18 ika Jan TT Sport Stupno 1981 01:12:23 00:08:46 00:41:14 00:22:22
22. 36 Tobek Frantiek SATT Cheb 1985 01:12:45 00:11:22 00:40:30 00:20:52
23. 55 Havel David Star Plzenec 1981 01:13:01 00:11:24 00:40:19 00:21:18
24. 38 Kapar Ji AVZO a.s. M.Lzn 1974 01:13:05 00:13:10 00:39:53 00:20:02
25. 48 Podestt Vclav SKPP Domalice 1975 01:13:15 00:10:01 00:40:04 00:23:09
26. 40 Prochzka Zdenk ACES TEAM KV 1967 01:13:19 00:12:20 00:41:07 00:19:52
27. 22 Chardin Tim Furth im Wald 1976 01:13:39 00:11:20 00:40:41 00:21:37
28. 50 Chlumeck Milan Bugr Team 1966 01:14:21 00:11:13 00:40:43 00:22:23
29. 46 Hanzlk Milan TT Sport Stupno 1957 01:15:33 00:14:04 00:42:22 00:19:06
30. 53 Nol Martin hlavy 1976 01:15:35 00:13:08 00:42:50 00:19:36
31. 3 Hronza Martin TSK Praha 1986 01:16:11 00:09:24 00:41:09 00:25:37
32. 30 Vopat Milan TJ Slavie Chomutov 1961 01:17:09 00:12:17 00:43:51 00:21:00
33. 51 Dufek Vclav Sokol Dly 1958 01:17:59 00:13:03 00:42:50 00:22:05
34. 16 Altschul Pavel EKO Sokolov 1976 01:18:53 00:12:45 00:44:46 00:21:21
35. 10 Drbohlav Marek TTK Slavia V lPlze 1975 01:18:58 00:11:47 00:43:25 00:23:45
36. 43 Ddek Miroslav ACES KV 1960 01:19:10 00:13:01 00:43:11 00:22:57
37. 41 Prochzka Milan Aces Team Karlovy Vary 1964 01:19:28 00:12:58 00:43:23 00:23:06
38. 26 Trick Luk TJ Slavie Chomutov 1981 01:20:06 00:12:37 00:45:03 00:22:25
39. 44 Piskek Radek Nae rodina Sokoov 1970 01:20:41 00:11:45 00:45:15 00:23:40
40. 14 kodov Renata eko Sokolov 1974 01:21:10 00:12:14 00:45:30 00:23:25
41. 17 koda Vclav eko Sokolov 1971 01:21:12 00:12:31 00:45:05 00:23:36
42. 23 Jirsek Jakub TJ Slavie Chomutov 1986 01:21:39 00:11:05 00:45:20 00:25:13
43. 29 Hercekov Jana TJ Slavie Chomutov 1981 01:22:11 00:12:40 00:45:02 00:24:28
44. 19 Vinick Ale == 1981 01:22:51 00:14:27 00:48:26 00:19:57
45. 47 Kuera Josef Slavia V Plze 1948 01:23:41 00:13:24 00:46:00 00:24:15
46. 12 pov Irena AC Start KV 1962 01:24:54 00:13:47 00:45:59 00:25:07
47. 1 Nov Milan BK Bkodo Teplice 1949 01:26:15 00:15:59 00:49:48 00:20:27
48. 52 Bajer Emanuel Krystinalenka 1970 01:29:40 00:17:21 00:47:04 00:25:15
49. 56 Naslerov Lucie Star Plzenec 1981 01:30:40 00:13:13 00:50:04 00:27:23
50. 58 Jirov Blanka UASK Vykov 1978 01:32:43 00:15:40 00:50:39 00:26:23
51. 20 Fier Richard Sokol M.Toukov 1970 01:33:10 00:17:09 00:50:20 00:25:39
52. 39 Bev Petr TJ INSTEL Plze 1940 01:35:10 00:17:07 00:50:09 00:27:53
53. 13 Krejsov Lenka ACES TEAM KV 1967 01:35:41 00:14:51 00:51:26 00:29:24
54. 34 Kozr Josef TTC Klen 1949 01:39:10 00:17:42 00:53:17 00:28:10
55. 2 Levika Zbynk Celestn Hor.Tn 1969 01:39:47 00:15:26 00:54:22 00:29:59
56. 15 koda Vclav Eko Sokolov 1949 01:41:44 00:16:30 00:56:21 00:28:52
57. 32 Kabourek Petr TriatlonClub Vyehrad 1954 01:44:00 00:16:28 00:56:59 00:30:32
58. 33 Hanu Pavel TTC Klen 1950 01:51:07 00:17:39 01:02:42 00:30:44

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky