Klatovský triatlon - 8. 5. 2002

I. závod TRIAL CUP 2002

celk. kat. Kat. Sc. Jmno Pjmen Rok Plavn Kolo Bh Celkov Oddl
1 1 f 326 Petr Meller 73 00:16:00:00 01:08:13:36 00:35:05:29 01:59:18:65 SK TT Chodov Plan
2 1 e 303 Petr Bure 80 00:12:17:00 01:11:56:36 00:35:30:01 01:59:43:37 ACIS PF Plze
3 2 e 314 Lubomr Bbek 79 00:14:22:00 01:11:44:01 00:35:32:87 02:01:38:88 AC Start K. Vary
4 1 g 348 Vclav ern 60 00:15:56:00 01:08:17:36 00:37:39:91 02:01:53:27 Triatlon Sport Stupno
5 3 e 315 Martin Mike 79 00:15:43:00 01:10:17:79 00:37:35:30 02:03:36:09 AC START K. Vary
6 2 f 312 Tom Ba 78 00:12:58:00 01:10:04:01 00:41:51:41 02:04:53:42 AC START K. Vary
7 3 f 327 Pavel Cikrt 73 00:12:35:00 01:13:37:60 00:39:00:93 02:05:13:53 DELTA TEAM
8 1 b 333 Martin ufan 83 00:12:48:00 01:11:25:36 00:41:36:97 02:05:50:33 JASO Plze
9 4 e 334 Zdenk Sopr 82 00:12:09:00 01:12:04:36 00:42:31:78 02:06:45:14 JASO Plze
10 4 f 331 Robert Kindl 72 00:15:51:00 01:12:54:57 00:39:50:80 02:08:36:37 LABE Tri Club Hradec Krlov
11 5 f 308 Jaroslav Holeek 78 00:13:55:00 01:12:07:83 00:42:57:59 02:09:00:42 TTK Slavie V Plze
12 6 f 300 Pavel Vlek 63 00:15:54:00 01:10:59:08 00:42:22:12 02:09:15:20 PSK Klatovy
13 5 e 328 Marek Hejna 80 00:15:01:00 01:13:52:15 00:41:08:90 02:10:02:05 TRIATLON Praha-Hje
14 2 b 319 Jaroslav Pejsar 84 00:13:32:00 01:18:32:02 00:41:29:49 02:13:33:51 TRI SKI K. Vary
15 6 e 349 Petr ek 79 00:15:50:00 01:13:10:89 00:45:21:56 02:14:22:45
16 7 f 307 Jan Vzek 78 00:15:47:00 01:12:53:74 00:46:50:64 02:15:31:38
17 3 b 316 Petr Janouek 84 00:13:22:00 01:14:46:28 00:48:20:17 02:16:28:45 LTK Plze
18 8 f 306 Jan Krs 75 00:18:05:00 01:15:43:15 00:43:00:24 02:16:48:39 Triatlon Klub Klatovy
19 9 f 350 Daniel Marek 71 00:15:55:00 01:17:11:74 00:44:35:75 02:17:42:49 TTK Slavia V
20 10 f 342 Ivo Hasal 78 00:15:38:00 01:17:46:92 00:44:41:52 02:18:06:44 TJ Hje
21 1 a 345 Petr Valek 85 00:14:16:00 01:19:33:69 00:44:37:73 02:18:27:42 Slvie Chomutov
22 2 g 351 Antonn Nasler 57 00:18:59:00 01:14:39:16 00:45:17:33 02:18:55:49 TT Sport Stupno
23 7 e 347 Ji Mazanec 79 00:13:57:00 01:23:18:88 00:41:55:81 02:19:11:69 Slavie Chomutov
24 11 f 329 Milan Ungr 66 00:22:06:00 01:16:59:90 00:40:40:17 02:19:46:07
25 2 a 317 Eduard Kantor 86 00:16:36:00 01:17:16:82 00:46:30:11 02:20:22:93 AC START K. Vary
26 8 e 320 Jan Adamec 79 00:16:46:00 01:19:13:98 00:44:41:24 02:20:41:22 TRI SKI K. Vary
27 12 f 336 Petr Pasev 65 00:16:52:00 01:20:53:21 00:43:50:93 02:21:36:14 TJ Slavie Chomutov
28 13 f 330 Petr Ontko 68 00:18:50:00 01:21:35:10 00:41:43:89 02:22:08:99 Ultrasport Sokolov
29 1 d 604 Jitka ern 77 00:15:37:00 01:26:10:54 00:40:27:49 02:22:15:03 LTK koda Plze
30 2 d 603 Eva troblov 83 00:15:49:00 01:21:37:76 00:45:04:47 02:22:31:23 PSK Klatovy
31 14 f 343 Tom Baumrt 63 00:14:13:00 01:19:17:74 00:49:40:37 02:23:11:11 TJ Slvie Chomutov
32 15 f 313 Ji Clek 77 00:18:38:00 01:19:02:32 00:45:59:52 02:23:39:84 AC START K. Vary
33 16 f 340 Zdenk Prochzka 67 00:20:40:00 01:19:40:43 00:43:35:22 02:23:55:65 Tepl
34 9 e 352 Tom Bloudek 82 00:14:50:00 01:17:17:92 00:51:53:78 02:24:01:70 TRI SKI K. Vary
35 10 e 337 David Sajner 80 00:17:07:00 01:16:28:14 00:50:33:75 02:24:08:89 Slavie Chomutov
36 17 f 341 tpn Kroupa 75 00:17:16:00 01:22:59:54 00:44:51:35 02:25:06:89 Medicna Praha
37 3 g 310 Milan Hanzlk 57 00:21:21:00 01:19:16:29 00:44:42:62 02:25:19:91 TT Sport Stupno
38 4 g 318 Karel Matjek 52 00:17:39:00 01:19:59:29 00:48:47:86 02:26:26:15 TRI SKI K. Vary
39 3 d 606 Jana tplov 81 00:15:23:00 01:25:04:41 00:48:16:38 02:28:43:79 AC START K. Vary
40 18 f 323 Jan Toupal 74 00:18:25:00 01:24:05:77 00:47:20:42 02:29:51:19 Cykloservex Chotov
41 5 g 346 Milan Vopat 61 00:18:41:00 01:28:19:95 00:45:50:72 02:32:51:67 Slavia Chomutov
42 19 f 301 Michal Havlek 71 00:14:36:00 01:29:09:74 00:50:36:45 02:34:22:19 ACES Team K. Vary
43 6 g 332 Miroslav Ddek 60 00:21:41:00 01:26:39:70 00:50:48:64 02:39:09:34 AC START K. Vary
44 20 f 304 Jan Zrybnick 78 00:20:29:00 01:24:58:25 00:55:29:03 02:40:56:28
45 4 d 607 Dagmar Tich 85 00:14:16:00 01:32:18:04 00:57:21:96 02:43:56:00 AC START K. Vary
46 7 g 311 Josef Kuera 48 00:20:54:00 01:26:03:76 00:57:03:67 02:44:01:43 TTK Slavie V Plze
47 11 e 344 Luk Trick 81 00:17:33:00 01:35:28:92 00:52:34:43 02:45:36:35 TJ Slvie Chomutov
48 5 d 612 Jana Hercekov 81 00:19:06:00 01:33:53:72 00:53:31:39 02:46:31:11 TJ Slavie Chomutov
49 21 f 335 Ondej Blail 78 00:15:16:00 01:37:42:79 00:53:47:86 02:46:46:65 Slavie Chomutov
50 6 d 601 Martina Sacklov 75 00:19:59:00 01:30:08:09 00:58:39:46 02:48:46:55 PSK Klatovy
51 7 d 608 Renata kodov 74 00:20:56:00 01:34:07:74 00:54:25:10 02:49:28:84 Sokolov
52 3 a 322 Miloslav Kulich 87 00:21:54:00 01:36:51:00 00:56:53:16 02:55:38:16 TJ SA pik
53 8 d 609 Irena pov 62 00:23:43:00 01:39:33:92 00:52:27:40 02:55:44:32 AC Start K. Vary
54 22 f 325 Jan Krammer 73 00:23:57:00 01:26:11:41 01:06:30:56 02:56:38:97 Cykloservex Chotov
55 9 d 611 Michaela Majerov 81 00:17:57:00 01:42:37:01 01:01:43:63 03:02:17:64 TJ Slavie Chomutov
56 10 d 600 Lenka Krejsov 67 00:22:10:00 01:41:56:02 01:02:31:63 03:06:37:65 ACES TEAM K. Vary
57 23 f 324 Ji Jirsko 71 00:22:42:00 01:50:02:36 01:00:38:31 03:13:22:67
58 24 f 338 Milan Prochzka 64 00:26:32:00 01:41:49:32 01:11:01:45 03:19:22:77 Tepl
59 8 g 321 Petr Kabourek 54 00:23:45:00 01:52:52:68 01:11:25:12 03:28:02:80 TTC Vyehrad
d 613 Martina Horkov 65 00:19:42:00 TJ Slvie Chomutov
f 339 Zbyek Zeman 69 00:13:11:00 Slavie V Plze
d 610 Petra ufanov 85 00:14:30:00 JASO Plze
d 605 Petra pov 83 00:17:51:00 AC START K. Vary
e 309 Lubo Kra 82 00:13:47:00 VZS Klatovy
e 305 Jan ika 81 00:13:37:00 01:24:41:55 TT Sport Stupno
f 302 Jaroslav md 76 00:12:29:00 TTK Slvia V Plze
d 602 Lenka Radov 79 00:12:40:00 Triatlon team Kovosvit

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky