Železný děděk - Mariánské Lázně

20.7.2002

Abs.poad V kateg. St.slo Pjmen Jmno Oddl Ronk Kat. Plavn Kolo Bh Celk. as
1 1 57 varc Petr MIZUNTORI 66 A 0:07:27 1:09:22 0:21:13 1:38:02
2 2 11 Hradeck Jan Glassmann T.T.Teplice 83 A 0:06:18 1:10:31 0:22:54 1:39:43
3 3 39 Kovalovsk Jan AC START K.V. 77 A 0:07:03 1:09:46 0:23:01 1:39:50
4 4 48 Wendler Jan TTK Slavia V.Plze 79 A 0:07:34 1:09:15 0:23:45 1:40:34
5 5 29 Bloudek Tom TRISKI-K.V. 82 A 0:06:27 1:10:22 0:24:41 1:41:30
6 6 56 Daniel Marek TTK Slavia V.Plze 71 A 0:07:25 1:09:24 0:24:46 1:41:35
7 7 12 Jurnek Tom TRISKI-K.V. 72 A 0:07:30 1:09:19 0:24:56 1:41:45
8 8 44 Homer David Kladno 71 A 0:07:01 1:09:48 0:25:23 1:42:12
9 9 66 Mike Martin AC Start K.V. 79 A 0:07:40 1:11:46 0:23:18 1:42:44
10 10 10 Keslek Tom Litvnov 84 A 0:06:32 1:10:17 0:26:03 1:42:52
11 11 58 Karas Tom MIZUNO 67 A 0:07:17 1:14:38 0:23:47 1:45:42
12 12 50 Kopnick Kamil AC TRIAL PLZE 66 A 0:09:26 1:12:33 0:23:54 1:45:53
13 13 24 Sobotka Vclav Nae rodina Sokolov. 68 A 0:06:56 1:13:54 0:25:20 1:46:10
14 14 41 Toulec Jan   76 A 0:07:23 1:13:04 0:25:50 1:46:17
15 1 43 Patka Jan TTC Beneov 59 D 0:08:23 1:13:40 0:26:49 1:48:52
16 2 42 Skalick Zdenk Pluto Team Praha 60 D 0:08:10 1:13:52 0:26:50 1:48:52
17 15 51 Fair Libor   75 A 0:09:18 1:12:37 0:27:50 1:49:45
18 16 62 Jelnek Petr Slavia V.Plze 77 A 0:08:17 1:13:48 0:27:47 1:49:52
19 17 45 Luke Zdenk Profi sp. Cheb 64 A 0:08:40 1:17:26 0:26:18 1:52:24
20 18 8 Horna Michal SKP M.L. 80 A 0:10:01 1:17:36 0:25:55 1:53:32
21 19 17 Novotn Petr TRISKI-K.V. 73 A 0:09:38 1:16:30 0:27:38 1:53:46
22 20 33 Rorna Sva   82 A 0:09:10 1:16:57 0:28:25 1:54:32
23 21 63 Vojtchovsk Tom Slavia Chomutov 74 A 0:07:51 1:19:57 0:27:10 1:54:58
24 22 37 Seidl Karel   83 A 0:09:14 1:18:25 0:27:32 1:55:11
25 23 49 Skora Jan USK CS Plze 75 A 0:08:40 1:21:08 0:26:56 1:56:44
26 24 64 ermk Martin OD.Praha 73 A 0:09:55 1:19:56 0:27:14 1:57:05
27 25 25 Piskek Radek Nae rodina Sokolov. 70 A 0:08:48 1:21:04 0:27:37 1:57:29
28 26 27 Hruka Michal   81 A 0:09:20 1:20:34 0:28:07 1:58:01
29 3 21 Hejzek Karel Profi sp. Fiala 62 D 0:09:15 1:18:23 0:30:57 1:58:35
30 27 65 Vidim Tom OD.Praha 71 A 0:09:51 1:19:59 0:30:17 2:00:07
31 28 26 Jindra Ji TRI CHEB 80 A 0:09:35 1:20:13 0:31:59 2:01:47
32 4 5 Berka Pavel Pimus Sokolov 62 D 0:11:13 1:23:10 0:28:03 2:02:26
33 5 22 Novk Mla   60 D 0:11:38 1:22:45 0:28:03 2:02:26
34 29 59 Egermajer Frantiek   77 A 0:11:39 1:22:44 0:28:17 2:02:40
35 1 67 pov Petra AC Start K.V. 83 0:08:35 1:26:04 0:28:39 2:03:18
36 6 19 Ganaj Karel SV Stbro 50 D 0:11:40 1:28:13 0:23:38 2:03:31
37 7 2 Baril Vladimr SV Stbro 53 D 0:10:18 1:24:04 0:29:34 2:03:56
38 30 3 Havlek Michal Aces Team K.V. 71 A 0:07:20 1:27:10 0:31:29 2:05:59
39 2 68 pov Irena AC Start K.V. 62 0:10:06 1:25:58 0:30:48 2:06:52
40 31 38 Cetkovsk Tom   77 A 0:09:58 1:27:40 0:30:37 2:08:15
41 32 23 Lika Jan   74 A 0:10:26 1:24:12 0:34:46 2:09:24
42 33 34 Candra Petr   80 A 0:10:34 1:24:42 0:34:43 2:09:59
43 34 20 Tobek Frantiek   85 A 0:13:44 1:27:07 0:30:38 2:11:29
44 35 32 Janeek Vladimr Drmoul 73 A 0:11:55 1:30:29 0:29:08 2:11:32
45 3 40 Kubkov Blanka   73 0:09:30 1:24:58 0:38:39 2:13:07
46 4 60 Jirov Blanka UASK Vykov 78 0:10:30 1:31:01 0:31:52 2:13:23
47 8 15 Urbanec Ji Plav.KB M.L. 49 D 0:09:53 1:26:01 0:38:40 2:14:34
48 36 35 Nenutil Kamil Stbro 81 A 0:10:25 1:33:43 0:31:32 2:15:40
49 37 61 Januka Jindich   67 A 0:09:46 1:34:57 0:31:21 2:16:04
50 9 52 Heben Stanislav Pohoda Stod 58 D 0:08:40 1:31:44 0:35:41 2:16:05
51 10 14 Npravnk Vclav INSTEL Plz. 43 D 0:08:42 1:33:10 0:34:21 2:16:13
52 38 46 Pihra Dalibor Sport.veejnost 71 A 0:12:24 1:30:01 0:34:51 2:17:16
53 11 9 Kohout Josef   49 D 0:12:04 1:27:47 0:40:47 2:20:38
54 12 54 Zrubeck Miroslav Vod.odd.M.L. 47 D 0:11:28 1:34:16 0:35:49 2:21:33
55 13 47 Kryl Jaromr   55 D 0:13:53 1:35:09 0:34:11 2:23:13
56 5 69 Halamov Marta   60 0:11:23 1:39:46 0:35:04 2:26:13
57 39 55 Frohlich Robert   65 A 0:09:42 1:40:29 0:37:48 2:27:59
58 14 30 Bloudek Milo TRISKI-K.V. 53 D 0:10:46 1:30:24 0:47:03 2:28:13
59 6 6 Kentov Karla   63 0:11:14 1:45:37 0:34:21 2:31:12
60 15 13 Domk Josef Loko Cheb 51 D 0:13:20 1:43:07 0:40:10 2:36:37
61 40 4 Martinovsk Radomr Karate M.L. 69 A 0:13:27 1:42:17 0:41:50 2:37:34
62 7 70 Tyahurov Irena   65 0:11:26 1:50:30 0:36:35 2:38:31
63 8 53 Rollov Jitka   74 0:11:30 1:42:40 0:54:14 2:48:24
64 16 18 Kabourek Petr TTC Vyehrad Praha 54 D 0:09:55 1:41:25 0:57:32 2:48:52
65 9 28 Tuhkov Eva Vod.odd.M.L. 84 0:09:01 1:52:25 0:57:32 2:48:52
66   36 Zinner Pavel Gealantri Team 78 A odstoupil   0:00:00  
67 17 16 Santo Pavel Eska Cheb 62 D 0:08:14      
100   31 Prochzka Ji TRISKI-K.V. 82 A 0:07:14 1:09:35 0:16:04 1:32:53
100   1 varc Norbert SKPP Domalice 72 A 0:06:30 1:10:19 0:16:07 1:32:56
100   7 Bbek Lubomr AC Start 79 A 0:06:22 1:10:27 0:16:28 1:33:17

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky