Velká cena HOTELU SLUNCE v Chodové Plané

27.7.2003

Poad slo Jmno Oddl Narozen Celk. as Plavn Kolo Bh
1. 30 Jaour Jan Jaso Plze 1983 01:18:34 00:07:03 00:48:48 00:22:43
2. 5 Svato Jan EKO Sokolov 1983 01:19:07 00:07:00 00:48:57 00:23:09
3. 40 Sopr Zdenk Jaso Plze 1982 01:19:28 00:07:01 00:48:51 00:23:34
4. 14 Meller Petr SKTT Chodov Plan 1973 01:20:47 00:08:52 00:47:06 00:24:48
5. 6 Maty Marek Mizuno Team Pbram 1982 01:20:49 00:07:18 00:50:48 00:22:41
6. 31 Jaour Tom Jaso Plze 1985 01:21:48 00:08:20 00:49:45 00:23:42
7. 62 Kovalovsk Jan AC Start Karlovy Vary 1977 01:22:30 00:08:42 00:49:20 00:24:28
8. 21 Valek Petr TJ Slavie Chomutov 1985 01:22:31 00:08:26 00:49:26 00:24:38
9. 77 ern Vclav TT Sport Stupno 1960 01:24:21 00:10:51 00:49:17 00:24:12
10. 7 Janouek Petr Slavia V Plze 1984 01:24:23 00:07:25 00:52:44 00:24:13
11. 25 Ontko Petrr UltraSport Sokolov 1968 01:25:47 00:09:41 00:50:28 00:25:37
12. 46 Potunk Pavel TRI SKI Karlovy Vary 1983 01:26:02 00:07:31 00:50:28 00:28:01
13. 11 Novk Petr Hromnice 1968 01:26:31 00:08:56 00:51:51 00:25:43
14. 47 Dejnoka Vojtch TRI SKI Karlovy Vary 1984 01:28:22 00:08:06 00:52:44 00:27:31
15. 45 Matjka Ji TRI SKI Karlovy Vary 1975 01:28:23 00:09:33 00:51:19 00:27:30
16. 69 Sauernig Martin TT Klen pod erchovem 1964 01:29:35 00:09:55 00:53:56 00:25:43
17. 67 Prochzka Zdenk Aces Team Karlovy Vary 1967 01:29:37 00:11:00 00:53:01 00:25:36
18. 41 Hanzlk Milan TT Sport Stupno 1957 01:29:43 00:11:36 00:52:10 00:25:56
19. 37 Ungr Milan 1966 01:29:47 00:11:55 00:51:54 00:25:57
20. 52 Bulava Frantiek Bank Stbro 1966 01:30:13 00:10:09 00:54:43 00:25:20
21. 57 Prochzka Ji Slavia V Plze 1962 01:30:46 00:09:36 00:56:56 00:24:13
22. 74 Kapar Ji AVZO AS Marinsk Lzn 1974 01:30:52 00:11:54 00:50:04 00:28:53
23. 13 Luke Zdenk SATT Cheb 1964 01:31:00 00:10:13 00:53:30 00:27:17
24. 65 Vavruka Pavel Aces Karlovy Vary 1969 01:31:02 00:09:08 00:54:36 00:27:17
25. 78 Kotek Silvestr AC Jiany 1962 01:31:15 00:11:44 00:51:58 00:27:33
26. 20 Sajner David TJ Slavie Chomutov 1980 01:31:21 00:10:39 00:52:59 00:27:42
27. 39 Kantor Eduard AC Start Karlovy Vary 1986 01:31:38 00:09:11 00:53:08 00:29:18
28. 53 Sobotka Vclav Nae rodina Sokolov 1968 01:31:46 00:08:31 00:56:20 00:26:54
29. 34 Nol Martin hlavy 1976 01:31:53 00:11:34 00:53:31 00:26:47
30. 84 Pnek Ji -------------- 1963 01:31:55 00:10:50 00:56:16 00:24:47
31. 33 Tobek Frantiek SATT Cheb 1985 01:31:57 00:11:18 01:01:18 00:19:20
32. 26 Novkov Eva Junior Team 1977 01:33:13 00:08:11 00:56:04 00:28:57
33. 60 Cetkovsk Tom Cheb 1977 01:33:15 00:11:23 00:53:38 00:28:13
34. 71 Hornk Martin Velk Hlesebe 1975 01:33:16 00:10:47 00:54:38 00:27:51
35. 18 Blail Ondej TJ Slavie Chomutov 1978 01:33:32 00:09:06 00:55:14 00:29:12
36. 64 Barto Ji AC Start Karlovy Vary 1987 01:33:59 00:08:18 00:56:28 00:29:12
37. 24 Suda Josef SK Pimda 1978 01:34:00 00:11:38 00:53:18 00:29:03
38. 76 Jelnek Petr Slavia V Plze 1977 01:34:02 00:09:21 00:58:02 00:26:38
39. 44 Matjek Karel TRI SKI Karlovy Vary 1952 01:36:54 00:10:44 00:54:28 00:31:40
40. 54 Piskek Radek Nae rodina Sokolov 1970 01:37:12 00:10:42 00:54:49 00:31:40
41. 36 Hejzek Karel ProfiSport Fiala Cheb 1962 01:37:57 00:11:53 00:53:25 00:32:37
42. 15 Havlek Michal Aces Team Karlovy Vary 1971 01:38:03 00:09:04 00:58:20 00:30:37
43. 49 Mlek Milan Bor 1970 01:38:18 00:12:10 00:59:56 00:26:11
44. 58 Drbohlav Marek Slavia V Plze 1975 01:38:56 00:11:02 00:57:33 00:30:20
45. 8 koda Vclav EKO Sokolov 1971 01:39:09 00:11:14 00:59:53 00:28:01
46. 72 Sinkule Vclav Tri Cheb 1969 01:39:35 00:11:46 00:55:20 00:32:28
47. 9 Altschul Pavel EKO Sokolov 1976 01:39:43 00:11:32 00:59:29 00:28:41
48. 61 Kubinec Rostislav Cheb 1965 01:40:54 00:12:50 00:59:39 00:28:24
49. 10 Maasov Martina Hromnice 1976 01:41:04 00:12:02 01:00:05 00:28:57
50. 17 imeek Jan Profi Sport Cheb 1990 01:41:32 00:11:29 00:55:30 00:34:32
51. 68 Prochzka Milan Aces Team Karlovy Vary 1964 01:42:36 00:11:49 00:59:07 00:31:39
52. 1 Jgl Jakub Nov Mohelno 1978 01:43:16 00:14:02 01:00:46 00:28:28
53. 27 Vyn Ji Karlovy Vary 1959 01:44:22 00:14:55 01:00:19 00:29:06
54. 48 ufanov Petra Jaso Plze 1985 01:44:46 00:08:59 01:02:00 00:33:47
55. 79 Trvnek Ji SV Stbro 1972 01:45:04 00:13:08 01:04:17 00:27:38
56. 42 Kuera Josef Slavia V Plze 1948 01:45:55 00:13:23 00:58:47 00:33:44
57. 3 kodov Renata EKO Sokolov 1974 01:46:55 00:11:21 00:59:51 00:35:42
58. 80 Milota Josef Karate Marinsk Lzn 1958 01:47:05 00:13:29 01:05:20 00:28:15
59. 59 Kovak Martin Za lidi a za Chodovou Planou 1972 01:49:40 00:13:06 00:52:21 00:44:12
60. 19 Hercekov Jana TJ Slavie Chomutov 1981 01:50:11 00:12:13 00:59:50 00:38:07
61. 12 Vrbatov Eva SATT Cheb 1964 01:51:45 00:13:03 01:03:56 00:34:46
62. 28 Vynov Iveta Karlovy Vary 1961 01:51:55 00:16:41 01:03:49 00:31:24
63. 75 Kohout Josef Cheb 1949 01:52:12 00:15:58 01:04:18 00:31:55
64. 29 pov Irena AC Start Karlovy Vary 1962 01:52:27 00:13:02 01:04:46 00:34:39
65. 56 Hrka Ji UltraSport Sokolov 1973 01:52:47 00:13:57 01:08:57 00:29:53
66. 51 trba Vladimr Cyklo Drak Stbro 1966 01:54:49 00:15:24 00:59:54 00:39:30
67. 73 Hanko Kamil TJ Karate Marinsk Lzn 1965 01:55:28 00:16:56 01:02:43 00:35:49
68. 35 Janeek Vladimr Drmoul 1973 01:56:12 00:16:07 01:03:46 00:36:18
69. 50 Patoka Miroslav SV Stbro 1954 01:56:53 00:16:32 01:07:56 00:32:24
70. 32 Svrovsk Ji Slavia V Plze 1948 01:57:12 00:15:01 01:05:02 00:37:07
71. 85 ern Pavel Jiskra Kelovice 1965 01:57:44 00:15:25 01:05:10 00:37:09
72. 82 Petrk Milan REFIL Karlovy Vary 1961 01:59:12 00:18:02 01:12:04 00:29:04
73. 81 Jirov Blanka UASK Vykov 1978 01:59:53 00:14:19 01:07:03 00:38:30
74. 4 Krejsov Lenka Aces Team Karlovy Vary 1967 02:05:34 00:13:31 01:11:20 00:40:43
75. 66 Kovov Jana Slavia Karlovy Vary 1985 02:07:35 00:12:59 00:51:00 01:03:35
76. 2 Jglov Michala Nov Mohleno 1981 02:10:24 00:14:16 01:16:54 00:39:14
77. 70 Sedlk Petr Cheb 1951 02:15:27 00:17:58 01:13:18 00:44:10
78. 38 Kabourek Petr TriatlonClub Vyehrad 1954 02:15:41 00:15:55 01:16:32 00:43:13
79. 22 Bohm Karel Stbro 1943 02:16:55 00:16:02 01:15:39 00:45:13
80. 55 Hrkov Dagmar UltraSport Sokolov 1973 02:17:32 00:16:43 01:24:12 00:36:36
81. 83 eskov Hana REFIL Karlovy Vary 1948 02:17:54 00:18:05 01:14:11 00:45:37
  16 md Jaroslav Slavia V Plze 1976 Odstoupil 00:07:23 00:50:50  
  23 Koprnick Kamil AC Trial Plze 1966 Odstoupil 00:14:12 00:55:37  
  43 Chlumeck Milan Bugr Team 1966 Odstoupil 00:10:11 00:59:41  
  63 Mal Vladimr AC Start Karlovy Vary 1985 Odstoupil      

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky