TRIATLON CHODOVÁ PLANÁ 2002

21.7.2002

po. st. slo Jmno a pjmen, oddl, rok narozen, Kat plavn po.po pl. kolo kolo mezias po. po kole celk. as bh mezias
1. 04. Bure Petr, 1980, ACIS PF Plze M 0:06:48 1. 00:57:00 00:50:12 1. 01:18:33 00:21:33
2. 95. Kubek Jan, 1980, Dukla Praha M 0:07:10 5. 00:57:00 00:49:50 6. 01:18:38 00:21:38
3. 05. md Jaroslav, 1976, Slavie V Plzen M 0:07:00 4. 00:57:00 00:50:00 2. 01:19:13 00:22:13
4. 14. Meller Petr, 1973, SK TT Chodov Plan M 0:07:54 9. 00:57:00 00:49:06 3. 01:20:12 00:23:12
5. 82. ern Vclav, 1960, TT Sport Stupno V 0:08:46 20. 00:57:00 00:48:14 5. 01:20:55 00:23:55
6. 20. Sopr Ondej, 1985, TK Jaso Plze M 0:06:48 3. 00:57:00 00:50:12 4. 01:22:20 00:25:20
7. 44. Kaftan Frantiek, 1978, TTK Slavia V Pl M 0:07:58 10. 00:59:00 00:51:02 9. 01:23:05 00:24:05
8. 19. Jaour Jan, 1983, TK Jaso Plze M 0:06:48 2. 00:58:20 00:51:32 7. 01:23:49 00:25:29
9. 02. Pnek Petr, 1957, TRI SKI Karlovy Vary V 0:08:14 12. 01:01:01 00:52:47 11. 01:24:48 00:23:47
10. 25. MUDr. Jurnek Tom, 1972, Tri Ski K.Var M 0:08:25 14. 00:59:00 00:50:35 8. 01:25:20 00:26:20
11. 74. Wendler Jan, 1979, TTK Slavia V Plze M 0:08:37 18. 01:01:01 00:52:24 15. 01:25:50 00:24:49
12. 24. Kasl Petr, 1983, SK TT Chodov Plan M 0:11:01 35. 01:03:33 00:52:32 18. 01:26:01 00:22:28
13. 75. Szab Norbert, 1971, TTK Slavia V Plze M 0:08:36 17. 01:01:01 00:52:25 16. 01:26:01 00:25:00
14. 78. Bloudek Tom, 1982, TRI SKI K.Vary M 0:07:30 7. 00:59:00 00:51:30 10. 01:26:21 00:27:21
15. 16. Sobotka Vclav, 1968, Nae rodina Sokolo M 0:07:59 11. 01:01:01 00:53:02 12. 01:26:39 00:25:38
16. 32. Nasler Antonn, 1957, TT Sport Stupno V 0:09:20 22. 01:01:01 00:51:41 13. 01:27:25 00:26:24
17. 73. Marek Daniel, 1971, TTK Slavia V Plze M 0:08:29 16. 01:01:01 00:52:32 14. 01:28:28 00:27:27
18. 47. Javernig Martin, 1964, Praha M 0:09:22 24. 01:05:25 00:56:03 20. 01:31:10 00:25:45
19. 86. Hublek Ji, 1980, Tachov M 0:08:27 15. 01:01:01 00:52:34 17. 01:32:00 00:30:59
20. 93. Jelnek Petr, 1977, TTK Slavia V Plze M 0:09:05 21. 01:05:25 00:56:20 21. 01:32:15 00:26:50
21. 37. Prochzka Zdenk, 1967, Tepl M 0:11:10 36. 01:06:45 00:55:35 25. 01:32:48 00:26:03
22. 33. Hanzlk Milan, 1957, TT Sport Stupno V 0:10:59 33. 01:06:45 00:55:46 24. 01:33:40 00:26:55
23. 13. Vavruka Petr, 1979, Aces Team K.Vary M 0:08:38 19. 01:05:25 00:56:47 19. 01:33:43 00:28:18
24. 08. Luke Zdenk, 1964, Profi Sport Cheb M 0:10:00 25. 01:06:45 00:56:45 23. 01:34:24 00:27:39
25. 87. Vlek Jaroslav, 1969, Plze M 0:11:28 42. 01:09:00 00:57:32 31. 01:34:50 00:25:50
26. 80. Dejnoka Vojtch, 1984, TRI SKI K.Vary M 0:07:50 8. 01:06:45 00:58:55 27. 01:35:05 00:28:20
27. 60. Pnek Ji, 1963, Sokolov M 0:10:58 32. 01:06:45 00:55:47 26. 01:35:18 00:28:33
28. 48. Ungr Milan, 1966, Plze M 0:13:08 55. 01:11:40 00:58:32 39. 01:37:09 00:25:29
29. 06. Hejzek Karel, 1962, Profi Sport Fiala Ch V 0:11:00 34. 01:06:45 00:55:45 22. 01:37:35 00:30:50
30. 40. Chocholou Vt, 1964, Ultrasport Sokolov M 0:11:27 41. 01:11:20 00:59:53 36. 01:38:14 00:26:54
31. 71. Majer Jan, 1973, OKO F.S. Plze M 0:12:45 51. 01:11:41 00:58:56 42. 01:38:29 00:26:48
32. 92. Cetkovsk Tom, 1977, Cheb M 0:12:10 45. 01:11:20 00:59:10 38. 01:39:10 00:27:50
33. 34. Kuera Josef, 1948, TTK Slavia V Plze V 0:11:17 37. 01:09:00 00:57:43 29. 01:39:17 00:30:17
34. 31. Kopaka David, 1985, Tri Cheb M 0:13:30 64. 01:09:00 00:55:30 28. 01:39:31 00:30:31
35. 17. Piskek Radek, 1970, Nae rodina Sokolo M 0:10:48 30. 01:10:10 00:59:22 34. 01:39:48 00:29:38
36. 36. Hlavsa Ji, 1982, Loket M 0:12:46 52. 01:09:00 00:56:14 30. 01:39:49 00:30:49
37. 12. Havlek Michal, 1971, Aces Team K.Vary M 0:08:19 13. 01:10:10 01:01:51 33. 01:40:57 00:30:47
38. 42. ufanov Petra, 1985, TK Jaso Plze 0:07:30 6. 01:10:10 01:02:40 35. 01:41:04 00:30:54
39. 96. Sinkule Vclav,1969, Dria Cheb M 0:11:18 38. 01:09:54 00:58:36 32. 01:41:59 00:32:05
40. 18. Kuera Petr, 1983, Profi Sport Cheb M 0:10:49 31. 01:13:00 01:02:11 43. 01:42:01 00:29:01
41. 90. Jgl Jakub, 1978, Lib M 0:13:06 54. 01:14:20 01:01:14 46. 01:42:30 00:28:10
42. 63. Glik Ludk, 1966, Sokolov M 0:11:24 40. 01:11:20 00:59:56 37. 01:43:16 00:31:56
43. 11. Ganaj Karel, 1950, SV Stbro V 0:13:25 62. 01:17:46 01:04:21 57. 01:43:20 00:25:34
44. 28. Vyn Ji, 1959, K.Vary V 0:13:12 57. 01:16:30 01:03:18 49. 01:44:02 00:27:32
45. 49. Hruka Michal, 1981, Star Plzenec M 0:11:20 39. 01:11:40 01:00:20 40. 01:44:32 00:32:52
46. 68. Sokol Jan, 1983, KOB Bank Sokolov M 0:13:20 61. 01:16:50 01:03:30 51. 01:44:32 00:27:42
47. 79. Sloup Ji, 1977, Chodov Plan M 0:14:31 74. 01:17:30 01:02:59 56. 01:44:37 00:27:07
48. 72. Zima Petr, 1978, OKO F.S. Plze M 0:10:02 27. 01:11:40 01:01:38 41. 01:44:59 00:33:19
49. 21. Suda Josef, 1978, Pimda M 0:12:21 48. 01:13:35 01:01:14 45. 01:45:04 00:31:29
50. 91. F Jaroslav, 1963, Holostevy M 0:13:51 70. 01:18:25 01:04:34 59. 01:47:20 00:28:55
51. 81. Bhm Vlastimil, 1966, Plan M 0:13:48 67. 01:17:15 01:03:27 54. 01:48:20 00:31:05
52. 29. pov Irena, 1962, AC Start K.Vary 0:12:18 46. 01:16:50 01:04:32 50. 01:48:30 00:31:40
53. 64. Johnek Ji, 1984, Sokolov M 0:12:47 53. 01:15:10 01:02:23 47. 01:48:47 00:33:37
54. 27. kodov Rennata, 1974, eko Sokolov 0:10:30 28. 01:16:30 01:06:00 48. 01:49:42 00:33:12
55. 38. Prochzka Milan, 1964, Tepl M 0:12:20 47. 01:17:15 01:04:55 53. 01:49:49 00:32:34
56. 88. Kohout Josef, 1949, Cheb V 0:13:46 65. 01:17:00 01:03:14 52. 01:50:03 00:33:03
57. 45. Fier Richard, 1970, Sokol Msto Toukov M 0:14:59 76. 01:19:50 01:04:51 61. 01:50:53 00:31:03
58. 39. Janeek Vladimr , 1973, Drmoul M 0:13:54 73. 01:17:46 01:03:52 58. 01:52:14 00:34:28
59. 69. Naporovsky Vladislav, 1983, Kob Bank So M 0:13:18 60. 01:22:00 01:08:42 65. 01:52:49 00:30:49
60. 10. Patoka Miroslav, 1954, SV Stbro V 0:15:07 77. 01:23:40 01:08:33 70. 01:53:22 00:29:42
61. 23. Strnad Ladislav, 1976, Bor M 0:13:49 68. 01:22:50 01:09:01 67. 01:54:20 00:31:30
62. 26. Vynov Iveta, 1961, K.Vary 0:15:08 78. 01:24:48 01:09:40 72. 01:54:25 00:29:37
63. 15. Vlask Jaroslav, 1958, AVL Stbro V 0:13:26 63. 01:23:49 01:10:23 71. 01:54:26 00:30:37
64. 66. Rambouskov Kateina, 1981, KOB Bank So 0:11:29 43. 01:22:40 01:11:11 66. 01:55:01 00:32:21
65. 85. Gomolk Tom, 1986, Tachov M 0:09:21 23. 01:13:00 01:03:39 44. 01:55:11 00:42:11
66. 01. Svrovsk Ji, 1948, V Slavie Plze V 0:13:16 59. 01:19:50 01:06:34 60. 01:55:44 00:35:54
67. 46. Vrecnk Igor, 1962, Kozolupy V 0:13:52 71. 01:17:30 01:03:38 55. 01:57:28 00:39:58
68. 09. Krejsov Lenka, 1967, Aces Team K.Vary 0:13:50 69. 01:23:05 01:09:15 68. 01:57:40 00:34:35
69. 30. Egermajer Frantiek, 1977, Rokycany M 0:13:47 66. 01:20:45 01:06:58 62. 01:57:47 00:37:02
70. 07. Vrbatov Eva, 1964, Profi Sport Fiala Ch 0:12:05 44. 01:21:45 01:09:40 64. 01:59:03 00:37:18
71. 89. Severin Milan, 1973, Praha M 0:12:40 50. 01:21:25 01:08:45 63. 01:59:30 00:38:05
72. 84. Petrk Milan, 1961, Refil K.Vary M 0:15:44 80. 01:30:40 01:14:56 79. 01:59:33 00:28:53
73. 50. Hanko Kamil, 1965, Mar. Lzn M 0:16:22 81. 01:26:27 01:10:05 76. 02:00:37 00:34:10
74. 77. Bloudek Milo, 1953, TRI SKI K. Vary V 0:12:23 49. 01:25:10 01:12:47 73. 02:02:19 00:37:09
75. 76. ern Pavel, 1965, Jiskra Kelovice M 0:15:38 79. 01:25:58 01:10:20 75. 02:03:29 00:37:31
76. 03. Marek Karel, 1967, Cheb M 0:13:14 58. 01:25:50 01:12:36 74. 02:04:30 00:38:40
77. 67. Rambousek Karel, 1953, KOB Bank Sokolov V 0:13:10 56. 01:30:10 01:17:00 78. 02:05:31 00:35:21
78. 22. Havlek Jaroslav, 1975, Bor M 0:10:01 26. 01:27:45 01:17:44 77. 02:09:26 00:41:41
79. 94. Kratejl Petr, 1975, Bank Stbro M 0:10:34 29. 01:47:47 01:37:13 82. 02:10:45 00:22:58
80. 83. eskov Hana, 1948, Refil K.Vary 0:17:30 82. 01:30:50 01:13:20 80. 02:15:01 00:44:11
81. 35. Krej Vclav, 1958, Plan V 0:14:53 75. 01:33:40 01:18:47 81. 02:15:55 00:42:15
81. 43. Krej Tom, 1979, Plan M 0:13:53 72. 01:23:30 01:09:37 69. 02:15:55 00:52:25
  41. Esterle Petr, 1965, Brno - ern Pole M odstoupil 83. odstoupil #### 83. odstoupil ####

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky