Celkové výsledky Trial Cupu po III. závodě

jmno pijmen kategorie ronk oddl POR_Celkov body celkem POR_kategoprie body kategorie
Lubomr Bbek mui do 23 let 79 AC Start K. Vary 1 193,0 1 197,0
Petr Meller mui 73 SK TT Chodov Plan 2 190,5 1 197,5
Vclav ern veterni 60 Triatlon Sport Stupno 3 182,0 1 200,0
Robert Kindl mui 72 LABE Tri Club Hradec Krlov 4 164,0 2 189,5
Daniel Marek mui 71 TTK Slavia V 5 128,5 3 172,5
Matj Valtr mui 77 TRIVA Praha 6 125,0 6 125,0
Tom Bloudek mui do 23 let 82 TRI SKI K. Vary 7 120,0 2 173,5
Martin Mike mui do 23 let 79 AC START K. Vary 8 117,0 5 121,0
Jan Paseck mui do 23 let 80 TJ Hje Praha Triatlon 9 115,0 6 120,0
Petr Janouek junioi 84 LTK Plze 10 114,0 1 147,0
Antonn Nasler veterni 57 TT Sport Stupno 11 110,0 2 196,0
Jaroslav Pejsar junioi 84 TRI SKI K. Vary 12 106,5 2 145,5
Jan Krl ml mui do 23 let 82 Triatlon Sportklub Praha 13 105,0 7 115,5
Petr Valek dorostenci 85 Slvie Chomutov 14 103,0 1 197,5
Jaroslav Holeek mui 78 TTK Slavie V Plze 15 102,0 10 117,0
Ji Prochzka mui do 23 let 82 TRI SKI K. Vary 16 101,5 8 113,0
Vojtch prongl mui do 23 let 82 TSK Praha 17 94,0 9 112,0
Petr Nasler dorostenci 86 TTK Slavia V Plze 18 92,0 3 125,0
Petr ek mui do 23 let 79   19 80,0 10 109,5
Ivo Hasal mui 78 TJ Hje 20 73,5 12 99,5
Petr Bure mui do 23 let 80 ACIS PF Plze 20 73,5 16 75,0
Ondej Matjek mui do 23 let 81 TRI SKI K. Vary 20 73,5 16 75,0
Milan Ungr mui 66   23 70,5 7 121,5
David Sajner mui do 23 let 80 Slavie Chomutov 24 69,0 4 123,0
Tom Baumrt mui 63 TJ Slvie Chomutov 25 67,5 9 120,0
Tom Ba mui 78 AC START K. Vary 25 67,5 22 73,5
Petr Ontko mui 68 Ultrasport Sokolov 27 66,5 4 149,5
Pavel Cikrt mui 73 DELTA TEAM 28 66,0 23 72,0
Martin Motyka mui do 23 let 82 AC Start K. Vary 28 66,0 12 104,5
Martin ufan junioi 83 JASO Plze 30 64,5 3 75,0
Ji Mazanec mui do 23 let 79 Slavie Chomutov 31 64,0 11 107,0
Zdenk Sopr mui do 23 let 82 JASO Plze 32 63,0 18 70,5
Jan Krs mui 75 Triatlon Klub Klatovy 33 62,5 14 97,5
Pavel Potunk junioi 83 TRI SKI K. Vary 34 60,0 4 73,5
Pavel Vlek mui 63 PSK Klatovy 35 58,5 26 67,5
Ji Clek mui 77 AC START K. Vary 36 57,5 17 94,0
Marek Hejna mui do 23 let 80 TRIATLON Praha-Hje 37 57,0 19 69,0
Zdenk Prochzka mui 67 Tepl 38 55,5 5 139,5
Filip Zouhar mui 70 Glassman Teplice 38 55,5 24 70,5
Tom Vojtchovsk mui 74 Slavie Chomutov 40 54,5 13 99,0
Jan Wendler mui do 23 let 79 TTK Slavie V Plze 41 53,5 14 100,0
Milan Hanzlk veterni 57 TT Sport Stupno 42 52,5 3 185,5
Frantiek Kaftan mui 78 TTK Slavia V Plze 42 52,5 25 69,0
Jan Vzek mui 78   42 52,5 27 66,0
Jan ika mui do 23 let 81 TT Sport Stupno 45 49,0 15 96,5
Jakub Adam junioi 84 TSK Praha 46 47,0 5 50,0
Karel Matjek veterni 52 TRI SKI K. Vary 47 45,0 4 182,0
Vladislav Zuk mui do 23 let 80 Triatlon Praha-Hje 48 43,0 21 47,0
Martin Krl mui do 23 let 82 TT Sportklub Praha 49 42,0 20 60,0
Pavel Nov mui 69   50 40,5 27 66,0
Jan Adamec mui do 23 let 79 TRI SKI K. Vary 50 40,5 13 100,5
Eduard Kantor dorostenci 86 AC START K. Vary 52 39,0 6 73,5
Jan turma mui 73 Ironman Sudom Team 53 38,0 34 46,0
Miroslav Ddek veterni 60 AC START K. Vary 54 36,0 6 173,5
Milan Vopat veterni 61 Slavia Chomutov 54 36,0 5 175,5
Zbynk Laur veterni 62   54 36,0 8 72,0
Petr Pasev mui 65 TJ Slavie Chomutov 54 36,0 20 79,5
tpn Kroupa mui 75 Medicna Praha 58 34,5 18 83,0
Jana tplov d 81 AC START K. Vary 58 34,5 1 194,5
Pavel Zinner mui 78 GEALAN TRI TEAM IFL HOF 60 34,0 35 45,0
Ji Matjka mui 75 TRI SKI K. Vary 61 33,0 38 44,0
Jitka ern d 77 LTK koda Plze 61 33,0 5 123,0
Roman Kamr mui 75 Ironman Sudom TEAM 63 32,0 40 43,0
Eva troblov d 83 PSK Klatovy 64 31,5 11 73,5
Tom Gattringer mui 78 TT MASLODONT 65 30,0 41 41,0
Norbert Szab mui 71 TTK Slavia V Plze 66 28,0 43 39,0
Ji Kov veterni 57 SEF Sokolov 67 27,0 9 69,0
Michal Havlek mui 71 ACES Team K. Vary 68 25,5 7 121,5
Jan Toupal mui 74 Cykloservex Chotov 68 25,5 20 79,5
Pavel lajs dorostenci 88 LTK koda Plze 70 24,0 7 48,0
Jakub Jirsek dorostenci 86 TJ Chomutov 71 22,5 4 117,0
Jan Tome mui 67 TC Dvok . Budjovice 72 21,0 44 37,0
Eva Kovov d 82 AC Start K. Vary 73 19,5 6 122,0
Silvestr Kotek veterni 62 Atletclub Nany 74 19,0 12 48,0
Josef Kuera veterni 48 TTK Slavie V Plze 75 18,0 7 167,0
Petr Vavruka mui do 23 let 79 ACES Team K. Vary 76 17,0 22 39,0
Peter Hoffmann veterni 62 TTK Slavia V Plze 77 16,0 13 47,0
Marek Drbohlav mui 75 TJ SLavie V Plze 78 15,0 19 81,0
Zbynek Pexa mui 78 TSK Praha 78 15,0 45 35,0
Petra ufanov d 85 JASO Plze 80 13,5 12 72,0
Vclav Sobotka mui 68   81 11,0 46 31,0
Jan Zrybnick mui 78   82 10,5 33 46,5
Jan Krammer mui 73 Cykloservex Chotov 83 9,0 14 97,5
Dagmar Tich d 85 AC START K. Vary 83 9,0 13 70,5
Vladimr Pavlovi veterni 60 AC TRIAL PLZE 85 8,0 14 46,0
Milan Chlumeck mui 66 BUGR TEAM 86 7,5 30 52,5
Luk Trick mui do 23 let 81 TJ Slvie Chomutov 86 7,5 3 150,0
Jan Mikol veterni 61 TC Dvok . Budjovice 88 6,0 15 45,0
Tom Cetkovsk mui 77   88 6,0 31 51,0
Petra pov d 83 AC START K. Vary 90 5,0 16 50,0
Renata kodov d 74 Sokolov 91 4,5 2 182,5
Jana Hercekov d 81 TJ Slavie Chomutov 91 4,5 14 69,0
Petr Jelnek mui 77 Tri Cheb 93 4,0 47 29,0
Josef Burda veterni 44 Triatlon Sport Stupno 94 3,0 11 61,5
Ondej Blail mui 78 Slavie Chomutov 94 3,0 35 45,0
Petr Bernek mui 75   96 2,0 48 28,0
Martina Sacklov d 75 PSK Klatovy 97 1,5 15 67,5
Filip Skoovsk mui do 23 let 81 LTK koda Plze 98 1,0 23 35,0
Stanislav Pecka veterni 27 Slavie V Plze 99 0,0 20 35,0
Pavel kovec veterni 52   99 0,0 19 36,0
Milo Bloudek veterni 53 TRI SKI K. Vary 99 0,0 18 37,0
Petr Kabourek veterni 54 TTC Vyehrad 99 0,0 10 64,5
Jan Krl veterni 58 Triatlon Sportklub Praha 99 0,0 16 41,0
Bohumil Matys veterni 61   99 0,0 17 39,0
Irena pov d 62 AC Start K. Vary 99 0,0 3 175,5
Milan Prochzka mui 64 Tepl 99 0,0 16 95,5
Milan Pekrek mui 65 SK TT Praha 99 0,0 50 25,0
Martina Horkov d 65 TJ Slvie Chomutov 99 0,0 7 112,5
Jaroslav Kov mui 66   99 0,0 55 17,0
Lenka Krejsov d 67 ACES TEAM K. Vary 99 0,0 4 162,5
Martin Leden mui 68 TJ Slvie Chomutov 99 0,0 29 62,5
Frantiek Bobula mui 70   99 0,0 42 40,5
Radek Piskek mui 70   99 0,0 54 19,0
Jitka Havlov d 70   99 0,0 17 41,0
Ji Jirsko mui 71   99 0,0 11 102,0
Vclav koda mui 71 CORN Plze 99 0,0 51 23,0
Petr Tek mui 73 Triatlon Praha 99 0,0 56 15,0
Rostislav Vlk mui 74 LTK koda Plze 99 0,0 52 22,0
Jan Motyka mui 74   99 0,0 35 45,0
Tom Vydra mui 75 Domov dchodc Plze 99 0,0 39 43,5
Libor Fair mui 75   99 0,0 49 26,0
Martin Stehlk mui 76   99 0,0 58 11,0
Vt Hofer mui 76   99 0,0 59 10,0
Frantiek Egermajer mui 77   99 0,0 32 49,5
Pavel Dvok mui 77 USK Praha 99 0,0 57 14,0
Marcela Stehlkov d 77   99 0,0 19 37,0
Petr Zima mui 78 OKO F.S. Plze 99 0,0 53 20,0
Markta Futerov d 78   99 0,0 18 40,0
Josef Kubk mui do 23 let 80   99 0,0 24 34,0
Markta tplov d 80 ACES Team K. Vary 99 0,0 8 109,0
Michaela Majerov d 81 TJ Slavie Chomutov 99 0,0 10 102,0
Kamil Touimsk mui do 23 let 82   99 0,0 25 32,0
Michala Likov d 82 AC Start K. Vary 99 0,0 9 108,5
Monika Lednov d 83 TJ Slvie Chomutov 99 0,0 20 36,0
Martin Vrbick dorostenci 86 AC Start K. Vary 99 0,0 8 47,0
Vojtch Ledvinka dorostenci 86 LTK koda Plze 99 0,0 5 116,5
Martin Vaourek dorostenci 86   99 0,0 9 43,0
Miloslav Kulich dorostenci 87 TJ SA pik 99 0,0 2 185,0
Luk Trapp dorostenci 89 TRI SKI K. Vary 99 0,0 10 42,0

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky