Celkové výsledky Trial Cupu po II. závodě

jmno pijmen kategorie ronk oddl Celk. po. body celk. Kat. po. body kat.
Lubomr Bbek mui do 23 let 79 AC Start K. Vary 1 121,0 1 123,5
Petr Meller mui 73 SK TT Chodov Plan 2 120,0 1 124,0
Martin Mike mui do 23 let 79 AC START K. Vary 3 117,0 2 121,0
Vclav ern veterni 60 Triatlon Sport Stupno 4 114,5 1 125,0
Robert Kindl mui 72 LABE Tri Club Hradec Krlov 5 102,5 2 117,5
Jaroslav Holeek mui 78 TTK Slavie V Plze 6 102,0 3 117,0
Petr ek mui do 23 let 79   7 80,0 3 109,5
Daniel Marek mui 71 TTK Slavia V 8 79,0 4 105,0
Ivo Hasal mui 78 TJ Hje 9 73,5 5 99,5
Petr Bure mui do 23 let 80 ACIS PF Plze 9 73,5 8 75,0
Petr Valek dorostenci 85 Slvie Chomutov 11 70,0 1 124,0
Tom Ba mui 78 AC START K. Vary 12 67,5 13 73,5
Antonn Nasler veterni 57 TT Sport Stupno 13 66,5 2 122,5
Pavel Cikrt mui 73 DELTA TEAM 14 66,0 14 72,0
Martin ufan junioi 83 JASO Plze 15 64,5 1 75,0
Ji Mazanec mui do 23 let 79 Slavie Chomutov 16 64,0 4 107,0
Zdenk Sopr mui do 23 let 82 JASO Plze 17 63,0 9 70,5
Jan Krs mui 75 Triatlon Klub Klatovy 18 62,5 6 97,5
Tom Bloudek mui do 23 let 82 TRI SKI K. Vary 19 61,5 5 106,0
Pavel Vlek mui 63 PSK Klatovy 20 58,5 15 67,5
Ji Clek mui 77 AC START K. Vary 21 57,5 7 94,0
Marek Hejna mui do 23 let 80 TRIATLON Praha-Hje 22 57,0 10 69,0
Jaroslav Pejsar junioi 84 TRI SKI K. Vary 23 55,5 2 73,5
Jan Vzek mui 78   24 52,5 16 66,0
Petr Janouek junioi 84 LTK Plze 25 51,0 3 72,0
Matj Valtr mui 77 TRIVA Praha 26 50,0 22 50,0
Petr Ontko mui 68 Ultrasport Sokolov 27 48,5 8 91,0
Jakub Adam junioi 84 TSK Praha 28 47,0 4 50,0
Jan Paseck mui do 23 let 80 TJ Hje Praha Triatlon 29 46,0 12 48,0
Vladislav Zuk mui do 23 let 80 Triatlon Praha-Hje 30 43,0 13 47,0
Milan Ungr mui 66   31 40,5 18 60,0
Jan Adamec mui do 23 let 79 TRI SKI K. Vary 31 40,5 6 100,5
Vojtch prongl mui do 23 let 82 TSK Praha 33 40,0 14 46,0
Jan Krl ml mui do 23 let 82 Triatlon Sportklub Praha 34 39,0 15 45,0
Eduard Kantor dorostenci 86 AC START K. Vary 34 39,0 3 73,5
Jan turma mui 73 Ironman Sudom Team 36 38,0 24 46,0
Ji Prochzka mui do 23 let 82 TRI SKI K. Vary 37 37,0 16 44,0
Petr Pasev mui 65 TJ Slavie Chomutov 38 36,0 10 79,5
Petr Nasler dorostenci 86 TTK Slavia V Plze 39 35,0 4 50,0
tpn Kroupa mui 75 Medicna Praha 40 34,5 9 83,0
Pavel Zinner mui 78 GEALAN TRI TEAM IFL HOF 41 34,0 25 45,0
Ji Matjka mui 75 TRI SKI K. Vary 42 33,0 27 44,0
Jitka ern d 77 LTK koda Plze 42 33,0 1 123,0
Roman Kamr mui 75 Ironman Sudom TEAM 44 32,0 29 43,0
Eva troblov d 83 PSK Klatovy 45 31,5 7 73,5
Tom Baumrt mui 63 TJ Slvie Chomutov 46 30,0 19 55,5
Tom Gattringer mui 78 TT MASLODONT 46 30,0 30 41,0
Norbert Szab mui 71 TTK Slavia V Plze 48 28,0 31 39,0
Zdenk Prochzka mui 67 Tepl 49 27,0 10 79,5
Jan Toupal mui 74 Cykloservex Chotov 50 25,5 10 79,5
David Sajner mui do 23 let 80 Slavie Chomutov 51 24,0 11 61,5
Pavel lajs dorostenci 88 LTK koda Plze 51 24,0 5 48,0
Milan Hanzlk veterni 57 TT Sport Stupno 53 21,0 3 115,0
Jan Tome mui 67 TC Dvok . Budjovice 53 21,0 32 37,0
Tom Vojtchovsk mui 74 Slavie Chomutov 55 20,0 33 36,0
Karel Matjek veterni 52 TRI SKI K. Vary 56 19,5 4 114,5
Silvestr Kotek veterni 62 Atletclub Nany 57 19,0 9 48,0
Jana tplov d 81 AC START K. Vary 58 18,0 2 121,0
Martin Motyka mui do 23 let 82 AC Start K. Vary 58 18,0 17 40,0
Petr Vavruka mui do 23 let 79 ACES Team K. Vary 60 17,0 18 39,0
Peter Hoffmann veterni 62 TTK Slavia V Plze 61 16,0 10 47,0
Milan Vopat veterni 61 Slavia Chomutov 62 15,0 5 111,0
Zbynek Pexa mui 78 TSK Praha 62 15,0 34 35,0
Michal Havlek mui 71 ACES Team K. Vary 64 13,5 16 66,0
Miroslav Ddek veterni 60 AC START K. Vary 65 12,0 6 107,5
Vclav Sobotka mui 68   66 11,0 35 31,0
Jan Zrybnick mui 78   67 10,5 23 46,5
Jan ika mui do 23 let 81 TT Sport Stupno 68 10,0 19 38,0
Dagmar Tich d 85 AC START K. Vary 69 9,0 8 70,5
Vladimr Pavlovi veterni 60 AC TRIAL PLZE 70 8,0 11 46,0
Josef Kuera veterni 48 TTK Slavie V Plze 71 7,5 7 104,0
Jan Wendler mui do 23 let 79 TTK Slavie V Plze 72 7,0 20 37,0
Jan Mikol veterni 61 TC Dvok . Budjovice 73 6,0 12 45,0
Luk Trick mui do 23 let 81 TJ Slvie Chomutov 73 6,0 7 93,0
Petra pov d 83 AC START K. Vary 75 5,0 11 50,0
Jana Hercekov d 81 TJ Slavie Chomutov 76 4,5 9 69,0
Petr Jelnek mui 77 Tri Cheb 77 4,0 36 29,0
Ondej Blail mui 78 Slavie Chomutov 78 3,0 25 45,0
Petr Bernek mui 75   79 2,0 37 28,0
Martina Sacklov d 75 PSK Klatovy 80 1,5 10 67,5
Filip Skoovsk mui do 23 let 81 LTK koda Plze 81 1,0 21 35,0
Milo Bloudek veterni 53 TRI SKI K. Vary 82 0,0 15 37,0
Petr Kabourek veterni 54 TTC Vyehrad 82 0,0 8 64,5
Jan Krl veterni 58 Triatlon Sportklub Praha 82 0,0 13 41,0
Bohumil Matys veterni 61   82 0,0 14 39,0
Irena pov d 62 AC Start K. Vary 82 0,0 4 106,5
Milan Prochzka mui 64 Tepl 82 0,0 21 53,5
Milan Pekrek mui 65 SK TT Praha 82 0,0 39 25,0
Martina Horkov d 65 TJ Slvie Chomutov 82 0,0 13 45,0
Jaroslav Kov mui 66   82 0,0 45 17,0
Lenka Krejsov d 67 ACES TEAM K. Vary 82 0,0 6 99,5
Martin Leden mui 68 TJ Slvie Chomutov 82 0,0 46 16,0
Radek Piskek mui 70   82 0,0 44 19,0
Jitka Havlov d 70   82 0,0 16 41,0
Ji Jirsko mui 71   82 0,0 20 54,0
Vclav koda mui 71 CORN Plze 82 0,0 41 23,0
Petr Tek mui 73 Triatlon Praha 82 0,0 47 15,0
Jan Krammer mui 73 Cykloservex Chotov 82 0,0 28 43,5
Rostislav Vlk mui 74 LTK koda Plze 82 0,0 42 22,0
Renata kodov d 74 Sokolov 82 0,0 3 112,0
Marek Drbohlav mui 75 TJ SLavie V Plze 82 0,0 40 24,0
Libor Fair mui 75   82 0,0 38 26,0
Martin Stehlk mui 76   82 0,0 49 11,0
Vt Hofer mui 76   82 0,0 50 10,0
Pavel Dvok mui 77 USK Praha 82 0,0 48 14,0
Marcela Stehlkov d 77   82 0,0 18 37,0
Petr Zima mui 78 OKO F.S. Plze 82 0,0 43 20,0
Markta Futerov d 78   82 0,0 17 40,0
Josef Kubk mui do 23 let 80   82 0,0 22 34,0
Markta tplov d 80 ACES Team K. Vary 82 0,0 15 43,0
Michaela Majerov d 81 TJ Slavie Chomutov 82 0,0 5 102,0
Kamil Touimsk mui do 23 let 82   82 0,0 23 32,0
Michala Likov d 82 AC Start K. Vary 82 0,0 14 44,0
Eva Kovov d 82 AC Start K. Vary 82 0,0 12 47,0
Monika Lednov d 83 TJ Slvie Chomutov 82 0,0 19 0,0
Jakub Jirsek dorostenci 86 TJ Chomutov 82 0,0 8 45,0
Martin Vrbick dorostenci 86 AC Start K. Vary 82 0,0 6 47,0
Vojtch Ledvinka dorostenci 86 LTK koda Plze 82 0,0 7 46,0
Martin Vaourek dorostenci 86   82 0,0 9 43,0
Miloslav Kulich dorostenci 87 TJ SA pik 82 0,0 2 116,0
Luk Trapp dorostenci 89 TRI SKI K. Vary 82 0,0 10 42,0

Zpt na vodn strnku
Zpt na strnku s vsledky